Categories
Uncategorized

Nacionalna tragedija: Požar u diskoteci odneo 50 života, 100 mladih povređeno – isplivali snimci strašnog požara u Severnoj Makedoniji (VIDEO)

Nezapamćena tragedija dogodila se noćas u Kočanima u Severnoj Makedoniji kada je izbio požar u tamošnjoj popularnoj diskoteci koja je bila puna mladih.

U vatrenoj stihiji poginuo je ogroman broj mladih ljudi, njih najmanje 50, među kojima je bio i veliki broj mlađih od 18 godina. Ogroman je i broj povređenih.

Cela država je nogama, sve hitne službe su se slile u Kočane, povređene primaju sve okolne bolnice uključujući i skopsku a u akciju spasavanja je uključen i helikopter.

Požar su najverovatnije izazvala pirotehnička sredstva, ali to je zasad prva i nezvanična informacija, javlja skopska Večer dodajući da su objavljena i dva snimka trenutka kada je požar planuo.

Požar je izbio noćas oko 3 a na koncertu u diskoteci bilo je 1.500 ljudi.

Najmanje 100 mladih ljudi je povređeno.

I makedonska državna novinska agencija MIA je javila da je stradalo najmanje 50 mladih ljudi.

Categories
Uncategorized

SLAVIMO TRI SVETA MUČENIKA: Ako ste plašljivi i nesigurni danas izgovorite ove reči koje vam mogu pomoći!

Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Svete mučenici Evtropija, Kleonika i Vasiliska. Sveti mučenici Evtropije, Kleonik i Vasilisk su bili drugovi Svetog Teodora Tirona.

СЛАВИМО ТРИ СВЕТА МУЧЕНИКА: Ако сте плашљиви и несигурни данас изговорите ове речи које вам могу помоћи!

Kad Teodor slavno skonča, oni ostali su u tamnici iza njega, i dugo nisu bili osuđeni zbog smene namesnika carskog u gradu Amesiji.

Kada je stigao novi namesnik, još nečovečniji od svog prethodnika, naredi te mu izvedoše ovu trojicu.

Sva trojica su bili mladići, i to Evtropije i Kleonik braća rođena, a Vasilisk srodnik Svetom Teodoru.

No sva trojica po bratskoj ljubavi behu kao rođena braća. Tako i pred namesnikom rekoše:

“Kao što je Sveta trojica nedeljiva, tako smo i mi po veri nedeljivi i po ljubavi nerazlučni”.

Uzaludna su bila sva laskanja od strane namesnika, i uzaludni pokušaji njegovi da potkupi Evtropija.

Najpre ovoga pozva da s njim večera, što Evtropije odbi govoreći iz Psalama: blago mužu koji ne ide na savet nečestivih, potom mu ponudi ogromno blago — sto i pedeset litara srebra — što Evtropije takođe odbi podsetiv namesnika, da Juda zbog srebra dušu svoju izgubio.

I dva brata na dva krsta su raspeta, za što oni odadoše hvalu Hristu, što ih udostoji one smrti, kojom i On umre; a treći Vasilisk mačem posečen. Mučenički su stradali 308. godine.

Ako ste nesigurni, plašljivi, nemate dovoljno vere u sebe… Pomolite se ovim svecima, oni će vam dati snagu. Ukoliko želite da vam ovi sveci podare snagu i neustrašivost, izgovorite ove reči:

– Mučenici Tvoji Gospode, u stradanju svome su primili nepropadljivi venac, od Tebe Boga našega, jer imajući pomoć Tvoju mučitelje pobediše, a razoriše i nemoćnu drskost demona: Njihovim molitvama spasi duše naše. Amin 

(Kurir)

Categories
Uncategorized

PORODILA SE ZVEZDA GRANDA! Tamara Dragić sinu dala moćno ime! Najbliži proslavili dolazak naslednika

Nekadašnja učesnica takmičenja “Zvezde Granda” Tamara Dragić se porodila. Ona je juče rodila sina, kojem je dala ime Todor, ali sudeći prema objavama njenih najbližih na Instagramu, dečak ima nadimak Todi.

Oni su objavili i fotografije kako slave dolazak naslednika.

Ime Todor je varijana imena Teodor, koje potiče iz grčkog „Theodoros“ izvedeno od theos, što znači Bog i doron. Ime se prevodi kao “dar od Boga”. 

20240417-19-37-46tamara-mreze-kocka.png--pcloud--mozilla-firefox.jpg

Foto: Bojan Stevanović

Pevačica se još nije oglasila povodom srećnih vesti, ali deli objave njenih bližnjih.

Podsetimo, nakon saznanja da je u drugom stanju pevačica se oglasila za medije.

-Osećam se odlično! Presrećna sam i prezahvalna! Uživam maksimalno u svakom danu. Nastupaću još neko vreme, pa onda pauzica zaslužena (smeh)!– rekla je tada.

sequence-03.01-33-29-07.still002.jpg

Foto: Kurir Televizija

Tamara ima brak iza sebe, ali u tom braku nije dobila decu. Inače, bilo je interesantno da je ova pevačica nakon razvoda od bivšeg supruga zadržala njegovo prezime Dragić. Nedavno je postala i doktor kulturoloških nauka.

Tamara je tokom takmičenja radila kao stjuardesa.

Nekadašnja učesnica takmičenja “Zvezde Granda” Tamara Dragić se porodila. Ona je juče rodila sina, kojem je dala ime Todor, ali sudeći prema objavama njenih najbližih na Instagramu, dečak ima nadimak Todi.

Oni su objavili i fotografije kako slave dolazak naslednika.

Ime Todor je varijana imena Teodor, koje potiče iz grčkog „Theodoros“ izvedeno od theos, što znači Bog i doron. Ime se prevodi kao “dar od Boga”. 

20240417-19-37-46tamara-mreze-kocka.png--pcloud--mozilla-firefox.jpg

Foto: Bojan Stevanović

Pevačica se još nije oglasila povodom srećnih vesti, ali deli objave njenih bližnjih.

Podsetimo, nakon saznanja da je u drugom stanju pevačica se oglasila za medije.

-Osećam se odlično! Presrećna sam i prezahvalna! Uživam maksimalno u svakom danu. Nastupaću još neko vreme, pa onda pauzica zaslužena (smeh)!– rekla je tada.

sequence-03.01-33-29-07.still002.jpg

Foto: Kurir Televizija

Tamara ima brak iza sebe, ali u tom braku nije dobila decu. Inače, bilo je interesantno da je ova pevačica nakon razvoda od bivšeg supruga zadržala njegovo prezime Dragić. Nedavno je postala i doktor kulturoloških nauka.

Tamara je tokom takmičenja radila kao stjuardesa.

Categories
Uncategorized

HALID MUSLIMOVIĆ UZGAJA VOĆE I POVRĆE! Pevač otkrio da već godinama ima ranč: Rad na imanju mi prija! U sve uključena i njegova porodica

Folk pevačHalid Muslimović slobodno vreme posvećuje svojoj porodici. On je za medije priznao da ga u ovim trenucima najviše raduje kada sa decom i unucima provodi vreme na njihovom imanju. 

–Imam ranč već godinama na kome uzgajam puno voća i povrća sa familijom. Ja sam jedna freza koja sve to radi, kradem vreme i trudim se da stalno radim, jer mi to predstavlja veliko zadovoljstvo i kada nisam na koncertu, na nastupima ja radim na imanju. Kada radim, osećam se kao nov, jer mi taj rad na imanju prija. Ja sam iz jedne radničke porodice koja se bavila baštovanstvom, sa svojom majkom sam uvek radio, imali smo nekad i više, pa smo to i prodavali. Volim povrće i voće, nikad u životu ništa drugo ne bih jeo sem toga – rekao je Halid svojevremeno za Grand i dodao da mu porodica često pomaže na imanju.

screenshot-16.jpg

Foto: Printscreen/Premijera

-Napravim radnu akciju, pokupim čitavu familiju, Jedni smetaju, neki rade, neki ne znaju, ali hoće da pomognu. Uglavnom je najvažnije da smo svi zajedno. Veliki je kapital imati porodicu i biti zajedno.

On je ispričao kako mu polazi za rukom da drži porodicu na okupu.

halid-damir-dervisagic.jpg

Foto: Damir Dervišagić

-Treba razgovarati, moramo biti upućeni jedni na druge, treba jedni drugima da ukazujemo na prave smerove. Čovek mora bude fleksibilan, ne može biti jednosmeran i da govori ja, pa ja. Takve sam prirode da sa svima razgovaram. I kada je moj sin bio mali, pa uradi nešto što nije u redu, uvek sam to rešavao razgovorom, nikako galamom, ili ne daj Bože batinom, dočekam ga pričom da on sam kaže da nije bilo u redu i to je pobeda – istakao je Muslimović.

Folk pevačHalid Muslimović slobodno vreme posvećuje svojoj porodici. On je za medije priznao da ga u ovim trenucima najviše raduje kada sa decom i unucima provodi vreme na njihovom imanju. 

–Imam ranč već godinama na kome uzgajam puno voća i povrća sa familijom. Ja sam jedna freza koja sve to radi, kradem vreme i trudim se da stalno radim, jer mi to predstavlja veliko zadovoljstvo i kada nisam na koncertu, na nastupima ja radim na imanju. Kada radim, osećam se kao nov, jer mi taj rad na imanju prija. Ja sam iz jedne radničke porodice koja se bavila baštovanstvom, sa svojom majkom sam uvek radio, imali smo nekad i više, pa smo to i prodavali. Volim povrće i voće, nikad u životu ništa drugo ne bih jeo sem toga – rekao je Halid svojevremeno za Grand i dodao da mu porodica često pomaže na imanju.

screenshot-16.jpg

Foto: Printscreen/Premijera

-Napravim radnu akciju, pokupim čitavu familiju, Jedni smetaju, neki rade, neki ne znaju, ali hoće da pomognu. Uglavnom je najvažnije da smo svi zajedno. Veliki je kapital imati porodicu i biti zajedno.

On je ispričao kako mu polazi za rukom da drži porodicu na okupu.

halid-damir-dervisagic.jpg

Foto: Damir Dervišagić

-Treba razgovarati, moramo biti upućeni jedni na druge, treba jedni drugima da ukazujemo na prave smerove. Čovek mora bude fleksibilan, ne može biti jednosmeran i da govori ja, pa ja. Takve sam prirode da sa svima razgovaram. I kada je moj sin bio mali, pa uradi nešto što nije u redu, uvek sam to rešavao razgovorom, nikako galamom, ili ne daj Bože batinom, dočekam ga pričom da on sam kaže da nije bilo u redu i to je pobeda – istakao je Muslimović.

Categories
Uncategorized

Strašna nezgoda u Loznici: Automobil pokosio devojku (18) na pešačkom prelazu!

Devojka (18) povređena je u centru Loznice dok je prelazila ulicu na pešačkom prelazu.

Nesreća se dogodila kod “školskog parka”.

– Automobil lozničkih reigstarskih tablica je udario devojku i oborio je na asfalt. Policija je obavila uviđaj i daljom istragom biće utvrđen uzrok nezgode – naveo je izvor.

Devojka (18) povređena je u centru Loznice dok je prelazila ulicu na pešačkom prelazu.

Nesreća se dogodila kod “školskog parka”.

– Automobil lozničkih reigstarskih tablica je udario devojku i oborio je na asfalt. Policija je obavila uviđaj i daljom istragom biće utvrđen uzrok nezgode – naveo je izvor.

Hitna pomoć je transportovala povređenu devojku u urgentni prijem Zdravstvenog centra.

– Pacijentkinja nije životno ugrožena. Kada bude završena dijagnostika lekari će se izjasniti o povredama i odlučiti o daljem toku lečenja – rekli su za Telegraf.rs u Zdravstvenom centru u Loznici.

Hitna pomoć je transportovala povređenu devojku u urgentni prijem Zdravstvenog centra.

– Pacijentkinja nije životno ugrožena. Kada bude završena dijagnostika lekari će se izjasniti o povredama i odlučiti o daljem toku lečenja – rekli su za Telegraf.rs u Zdravstvenom centru u Loznici.

Categories
Uncategorized

DVA AUTOMOBILA U POTPUNOSTI UNIŠTENA Stravična nesreća između Veternika i Futoga: Delovi rasuti po putu (VIDEO)

Saobraćajna nesreća dogodila se večeras između Veternika i Futoga.

Kako se vidi na snimku, dva automobila su oštećena. Jedan je posle sudara ostao na putu, dok je drugi završio na travnjaku. Delovi vozila rasuti su po putu.

Stanje učesnika nije poznato.

Saobraćajna nesreća dogodila se večeras između Veternika i Futoga.

Kako se vidi na snimku, dva automobila su oštećena. Jedan je posle sudara ostao na putu, dok je drugi završio na travnjaku. Delovi vozila rasuti su po putu.

Stanje učesnika nije poznato.

Categories
Uncategorized

DRAMA NA FARMI! Boža Džons doživeo nervni slom: Urlao, vređao i bacao stvari na sve strane

Boža Džons je danas od ranih jutarnjih sati pekao palačinke, a tom prilikom, pri trenutku nepažnje, neko je smesu za pečenje posolio.

– Odem po ulje u gazdinu kuću, vratim se, i posle toga shvatim da je neko sipao so u palačinke. Sad ćemo to drugačije da rešimo. Je*em li vam mamu! – urlao je Boža.

– Tu niko nije prilazio – dodao je Luks.

– Niko nije dirao smesu – urlala je Ena.

– Smiri strasti Božanice. Ja sam rekla da će nešto loše da se desi – ubacila se Sneža Kušadasi.

Boža Džons je danas od ranih jutarnjih sati pekao palačinke, a tom prilikom, pri trenutku nepažnje, neko je smesu za pečenje posolio.

– Odem po ulje u gazdinu kuću, vratim se, i posle toga shvatim da je neko sipao so u palačinke. . Sad ćemo to drugačije da rešimo. Je*em li vam mamu! – urlao je Boža.

– Tu niko nije prilazio – dodao je Luks.

– Niko nije dirao smesu – urlala je Ena.

– Smiri strasti Božanice. Ja sam rekla da će nešto loše da se desi – ubacila se Sneža Kušadasi.

Categories
Uncategorized

“DENIS IMA APSOLUTNI SLUH, A DARIS JE ZAVODNIK” Dženan Lončarević prvi put progovorio o sinovima, ove detalje niste znali

Pevač Dženan Lončarević čuva svoj privatni život daleko od očiju javnosti, koliko je moguće, a uspesi na poslovnom planu govore u njegovo ime. Dženan je ovoga puta napravio presedan govoreći o životnim željama, ali i sinovima koji su zapevali na njegovom koncertu održanom u MTS Dvorani. Kako je otkrio, i oni imaju gen za muziku.

– Kao familija, mislim da nema niko da ne zna da peva. To smo nekako povukli, ja od oca i majke, a oni od dede i nane. Dečko koji je držao mikrofon, to je sin od mog brata, on se zove Banjamin, a Denis i Daris su moji sinovi stariji, imam još dvojicu. Njima nije bilo drago što sam ih pozvao, jer ne vole to. Denis ima apsolutni sluh, muzički je potkovan, zna svašta nešto da svira, a Daris je zavodnik, jedva smo ga našli da izađe na binu. Jako sam ponosan na njih. Taj trenutak se prosto desio, ponela me emocija, video sam ih tu sa strane.

Dženan ističe da komentare o sebi i pesmama retko kada pogleda, ali da se uvek trudi da opravda očekivanja publike.

– Moja jedina misija jeste da svi ti ljudi koji su poslušali moju pesmu imaju momenat da mi veruju u ono što radim, a ja se trudim da ne obrukam sebe i nijednu reč koju izgovorim u pesmama. Tražim autore koji me osećaju – kaže on i dodaje:

whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm.jpg
whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm-2.jpg
whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm-1.jpg

Vidi galerijuDŽENAN LONČAREVIĆ NAPRAVIO SPEKTAKL! Pevač pevao svim zaljubljenim dušama, atmosfera dostigla vrhunac Foto: Mondo/Stefan Stojanović

– Znaš kad Toma kaže u filmu: “Samo tužan čovek može pisati pesme”. Ja ih ne pišem, ali znam da osetim i otpevam ono što drugi napišu, a pokazalo se da ljudi to shvate. Izabrao sam bol ne jednom, nego X puta, ali sam se trudio da bol koja boli tog trenutka nekako guram od sebe.

Život je sačinjen od uspona i padova, a na pitanje da li je nekada poželeo da pobegne od stvarnosti, pevač kaže:

– Pa možda u jednom trenutku da, kad te okupira svašta nešto, nekako bih pobegao iz svoje kože, ali sam se uhvatio za ruku i rekao: “Ako bežiš od sebe, pobeći ćeš od svega onoga što voliš”, tako da nigde nisam bežao, niti ću.

Sa američke turneje nosi brojne uspomene, a osim dobre zabave, napravio je i niz fotografija koje je podelio sa javnošću.

– Imam osećaj da kada se slikam da to bude subjektivno, mislim da su to moje slike, pa nekako kad ih prezentujem ljudima, ne želim da ispadnem narcisoidan, ali vidim da ljudi vole to da vide. Bili smo na američkoj turneji, bilo je predivno, negde bolje, negde malo lošije. Treći put smo već u Americi, sad imamo neku uhodanu stazu. Drago mi je što sam stigao i da svratim u te neke muzičke radnje i da sebe obradujem jednom gitarom i da upoznam čoveka čije gitare sviram. Upoznao sam Rudija Pensu što mi je bila životna želja – kaže on za crnogorsku televiziju E.

Pevač Dženan Lončarević čuva svoj privatni život daleko od očiju javnosti, koliko je moguće, a uspesi na poslovnom planu govore u njegovo ime. Dženan je ovoga puta napravio presedan govoreći o životnim željama, ali i sinovima koji su zapevali na njegovom koncertu održanom u MTS Dvorani. Kako je otkrio, i oni imaju gen za muziku.

– Kao familija, mislim da nema niko da ne zna da peva. To smo nekako povukli, ja od oca i majke, a oni od dede i nane. Dečko koji je držao mikrofon, to je sin od mog brata, on se zove Banjamin, a Denis i Daris su moji sinovi stariji, imam još dvojicu. Njima nije bilo drago što sam ih pozvao, jer ne vole to. Denis ima apsolutni sluh, muzički je potkovan, zna svašta nešto da svira, a Daris je zavodnik, jedva smo ga našli da izađe na binu. Jako sam ponosan na njih. Taj trenutak se prosto desio, ponela me emocija, video sam ih tu sa strane.

Dženan ističe da komentare o sebi i pesmama retko kada pogleda, ali da se uvek trudi da opravda očekivanja publike.

– Moja jedina misija jeste da svi ti ljudi koji su poslušali moju pesmu imaju momenat da mi veruju u ono što radim, a ja se trudim da ne obrukam sebe i nijednu reč koju izgovorim u pesmama. Tražim autore koji me osećaju – kaže on i dodaje:

whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm.jpg
whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm-2.jpg
whatsapp-image-20240214-at-7.38.50-pm-1.jpg

Vidi galerijuDŽENAN LONČAREVIĆ NAPRAVIO SPEKTAKL! Pevač pevao svim zaljubljenim dušama, atmosfera dostigla vrhunac Foto: Mondo/Stefan Stojanović

– Znaš kad Toma kaže u filmu: “Samo tužan čovek može pisati pesme”. Ja ih ne pišem, ali znam da osetim i otpevam ono što drugi napišu, a pokazalo se da ljudi to shvate. Izabrao sam bol ne jednom, nego X puta, ali sam se trudio da bol koja boli tog trenutka nekako guram od sebe.

Život je sačinjen od uspona i padova, a na pitanje da li je nekada poželeo da pobegne od stvarnosti, pevač kaže:

– Pa možda u jednom trenutku da, kad te okupira svašta nešto, nekako bih pobegao iz svoje kože, ali sam se uhvatio za ruku i rekao: “Ako bežiš od sebe, pobeći ćeš od svega onoga što voliš”, tako da nigde nisam bežao, niti ću.

Sa američke turneje nosi brojne uspomene, a osim dobre zabave, napravio je i niz fotografija koje je podelio sa javnošću.

– Imam osećaj da kada se slikam da to bude subjektivno, mislim da su to moje slike, pa nekako kad ih prezentujem ljudima, ne želim da ispadnem narcisoidan, ali vidim da ljudi vole to da vide. Bili smo na američkoj turneji, bilo je predivno, negde bolje, negde malo lošije. Treći put smo već u Americi, sad imamo neku uhodanu stazu. Drago mi je što sam stigao i da svratim u te neke muzičke radnje i da sebe obradujem jednom gitarom i da upoznam čoveka čije gitare sviram. Upoznao sam Rudija Pensu što mi je bila životna želja – kaže on za crnogorsku televiziju E.

Categories
Uncategorized

KOME TREBA I OVAJ SUKOB? POKUŠALI DA POSVAĐAJU ŠEMSU I KARLEUŠU! Folk pevačica se besno obratila BiH medijima: “Čudi me da niko nije pozvao i proverio”

Folk legenda Šemsa Suljaković oglasila se na društvenoj mreži Instagram besna na medije u BiH zbog toga što su preneli lažnu informaciju.

Naime, tamošnji portal Dnevni avaz preneo je izjavu koja se pojavila na lažnom Fejsbuk profilu koji nosi ime Šemske Suljaković, a za koju su tvrdili da je pevačicina, a u okviru koje se negativno komentarisala Jelena Karleuša:

“Jelena Karleuša nikad nije štedela uvrede za mene i to sa toliko mržnje i inata, a danas ni traga od nje na Instagramu. Zar za nju nema sreće? – piše u objavi na lažnom Fejsbuk nalogu.

dnevni avaz.jpg

Foto: Printscreen

Šemsa je odmah reagovala, te je na svom zvaničnom nalogu napisala:

“Milion puta sam naglasila da nemam društvene mreže osim Instagrama. Čudi me da me Dnevni avaz nije kontaktirao i proverio ovako nešto.”

Pomenuti portal je nakon Šemsinog oglašavanja uklonio sporni tekst, ali se ne može zanemariti činjenica da su svakako zanemarili profesionalizam u pomenutoj situaciji, jer nisu pozvali da provere da li zaista Šemsa stoji iza tog profila.

Pokušali smo da stupimo u kontakt s Jelenom Karleušom, ali do objavljivanja ovog teksta njen komentar nismo dobili.

Folk legenda Šemsa Suljaković oglasila se na društvenoj mreži Instagram besna na medije u BiH zbog toga što su preneli lažnu informaciju.

Naime, tamošnji portal Dnevni avaz preneo je izjavu koja se pojavila na lažnom Fejsbuk profilu koji nosi ime Šemske Suljaković, a za koju su tvrdili da je pevačicina, a u okviru koje se negativno komentarisala Jelena Karleuša:

“Jelena Karleuša nikad nije štedela uvrede za mene i to sa toliko mržnje i inata, a danas ni traga od nje na Instagramu. Zar za nju nema sreće? – piše u objavi na lažnom Fejsbuk nalogu.

dnevni avaz.jpg

Foto: Printscreen

Šemsa je odmah reagovala, te je na svom zvaničnom nalogu napisala:

“Milion puta sam naglasila da nemam društvene mreže osim Instagrama. Čudi me da me Dnevni avaz nije kontaktirao i proverio ovako nešto.”

Pomenuti portal je nakon Šemsinog oglašavanja uklonio sporni tekst, ali se ne može zanemariti činjenica da su svakako zanemarili profesionalizam u pomenutoj situaciji, jer nisu pozvali da provere da li zaista Šemsa stoji iza tog profila.

Pokušali smo da stupimo u kontakt s Jelenom Karleušom, ali do objavljivanja ovog teksta njen komentar nismo dobili.

Categories
Uncategorized

EDITA ARADINOVIĆ PAZARILA DVA STANA! Pevačica pukla velike pare, komšije otkrile sve o njoj

Pevačica Edita Aradinović ispunila je svoj životni san, a to je da do tridesete godine obezbedi sebi dom, tako da je ona je u prestonici kupila dva stana, jedan u kojem će živeti ona, a drugi namenjen za njenu majku.

Naime, Edita je unajmila najbolje stručnjake koji su se pobrinuli za svaki detalj.

– Jeste ona je u ovoj zgradi i jako nam je drago što smo njene komšije. Do skoro su ovde bili majstori i mislim da sam njenu majku često viđala sa majstorima kojima je kuvala kafu, a Editu kada se sređivalo mnogo slabije. Sada od kada se uselila, viđamo je svaki dan – rekla je komšinica Dragica koja otkriva kakva je pevačica kada se sretnu.

2025-02-04 13_47_15-PhotoMaster.jpg
2025-02-04 13_47_23-PhotoMaster.jpg
2025-02-04 13_47_31-PhotoMaster.jpg

Vidi galerijuEdita Aradinović na početku karijere Foto: Damir Dervišagić

– Ona se nekada javi, nekada ne, ali ona je prosto u svom svetu i tako se ponaša. Muzika je ispunjava i to se na njoj vidi. Uvek ima slušalice na ušima i fokusira se na to što sluša, pa i ne obraća pažnju na okolinu, jer nju to ne zanima. Devojka je takva i ne zameram joj kad se ne javi, jer kada nema slušalice onda stane i popriča, a kada ima nemam potrebu da joj dosađujem jer verovatno je fokusirana na tu pesmu.

U obližnjoj radnji kažu da pevačica svraća skoro svaki dan.

– Svaki dan kupuje kod mene i uvek je fina i nasmejana. Sve te pevačice dolaze nakinđurene, a ona bez šminke i u trenerci, pa me je oduševila koliko je prirodna i slatka. Mnoge njene koleginice ovde dolaze i kupuju sa kućnim pomoćnicama, a ona sama kupi pet kesa i sama tegli do stana. Nema problem sa tim i svaka joj čast – rekla je radnica u obližnjem marketu.

Komšinica koja je želela da ostane anonimna živi u istoj zgradi kao i pevačica pa kaže da od kada se Edita doselila u zgradi se uvek čuje muzika.

2025-02-04 13_49_22-PhotoMaster.jpg

Foto: Damir Dervišagić

– Ima dobro srce, ali ume ponekad da pojača glasnije muziku i bude bučna. Svaki dan je viđamo rano ujutru kada šeta kučiće. Da vi vidite koliko ona voli te njene ljubimce, to je nešto najlepše. Majka joj je velika podrška i često su zajedno. Ona ili je sa majkom ili sa ljubimcima – kaže komšinica i dodaje da je Edita dosta povučena prema komšijama.

– Kaže samo “dobar dan“ i tu staje cela priča, ali ne mislim zato što ne želi ili se umislila već smatram da je sve to zbog one situacije kada su je komšije snimili kako se tuče sa sestrom. Od tada dosta pazi i verovatno želi da se distancira od nas stanara.

Tinejdžerka koja živi u ulici gde i pevačica, pokazala je i snimak koji je napravila sa Editom.

– Moje društvo i ja kad idemo iz škole uvek je vidimo ili kako šeta pse ili se vraća sa treninga. Jedan dan smo se svi slikali sa njom, a ona je ostala sa nama baš dugo da popriča. Snimili smo i TikTok video uz njenu pesmu “Rio Rio“ i iako je bila bez šminke nije imala problem da se slika sa nama i ispuni nam želju – priča ona.

Kurir / Super Tv