UŽIVO! NEMAČKA – DANSKA! PREKID U DORTMUNDU! Neverovatne scene, NEVREME poslalo igrače u svlačionicu! Nastavak NEIZVESTAN!

NEMAČKA – DANSKA 0:0

DORTMUND: Signal Iduna park

SUDIJA: Majkl Oliver

Tok meča:

Jako nevreme je uhvatilo Dortmund, padaju kiša i grad, igrači su u svlačionici, a pitanje je akda će se utakmica nastaviti! Pada grad, a navijači beže sa tribina!01:04

Navijaci beze sa tribina, pada grad

Prvo poluvreme:

39. minut – Igrači su otišli u svlačionicu, pitanje je koliko će trajati prekid.00:10

Sudija zbog nevremena prekida meč Nemačke i Danske

35. minut – Jaka kiša pada u Dortmundu, sevaju munje, meč je prekinut! Sudija je procenio da je najbolje da sačeka da se nevreme primiri.

EURO 2024

30. minut – Slobodan udarac za Dansku sa same ivice kaznenog prostora. Ovo je poslastica za Kristijana Eriksena! Samo do živog zida.

24. minut – Velika prilika za Dansku, Mele je šutirao, ali preko gola Nojera!

21. minut – Prva prilika za Dansku, duga lopta je stigla do Eriksena, šutirao je, ali je Ridiger bio na visini zadatka, te je izbacio loptu u korner.

15. minut – Liroj Sane je napravio slalom kroz odbranu Danske, a fauliran je na 22 metra od gola Danske. Odlična prilika za Tonija Krosa! Ipak samo do živog zida.

EURO 2024

13. minut – Musijala je odlično probio, šutirao sa 20 metara, ali pored gola! Danska je pod velikim pritiskom.

11. minut – Nastavlja se inicijativa Nemaca, Haverc je šutirao, a Šmajhel izbio u korner. Posle kornera, opet odbrana čuvara mreže Danske nakon šuta glavom.

8. minut – Toni Kros je izveo korner, Šloterbek je ponovo bio najviši, ali pogađa stativu!

7. minut – Pritisak fudbalera Nemačke, Kimih je fenomenalno šutirao, ali Šmajhel na visini zadatka!

4. minut – Šloterbek je bio najviši posle kornera, ali je gol poništen zbog faula.00:25

Poništeni gol, uzalud radovanje, pa zvižduci

3. minut – Nemci drže loptu u svom posedu, ali bez konkretnije pretnje po gol Danske.

1. minut – Počeo je meč u Dortmundu, Nemci imaju prvi napad.

Pre meča:

Nemci i Danci imaju fantastičnu podršku, devojka Kaija Haverca i Kristensena zajedno bodre svoje izabranike.

EURO 2024

Germany – Denmark Live Score

Došlo je vreme za nokaut fazu Evropskog prvenstva, a nakon meča Italije i Švajcarske i šokantnog ispadanja šampiona Evrope, snage će odmeriti domaćin Nemačka i “dželat” Srbije Danska. Meč počinje u 21 čas na stadionu u Dortmundu.